מגוון הטעמים והניחוחות הנפלאים במבחר סדרות יין איכותיות לבחירתכם

 

היינות מתוצרת יקבי ברקן ויינות סגל – מיוצרים בישראל וכשרים למהדרין

היינים של יקבי ברקן כבר קנו להם שם עולמי וזכו בפרסים, בזכות איכויות היין ובזכות השילובים הנועזים בין הזנים. לכם רק נשאר לטעום בעצמכם ולהרגיש את העוצמה בכל לגימה

barkan-wines

CLASSIC - מייצגת תרבות ומסורת רבת שנים של עשיית יין. בסדרה יינות זניים קלאסיים המרכיבים מגוון רחב מאוד של יינות לשתייה יומיומית ואירוח.

RESERVE - מקפידה לארח זנים מיוחדים בכל בציר, במטרה ליצור יינות לא שגרתיים בנוף היינות הישראלים. שילוב ההופך את הסדרה לייחודית מסוגה.

SPECIAL RESERVE - סדרת האיכות החדשה מבית יקבי ברקן המייצגת את השאיפה הבלתי פוסקת לבחירת איזור הגידול הטוב ביותר עבור כל זן.

ASSEMBLAGE - שילוב מספר זנים שביחד מבטאים את אופי האזור. בסדרה זו ארבעה בלנדים. כל יין ייחודי בטעמו ומורכב מהזנים המאפיינים את אותו איזור.

ALTITUDE - גובה הכרם הוא גורם משפיע ביותר על אופי היין. יינות הסדרה מגיעים מכרמי העילית של היקב ונקראים על שם גובה הכרם שבו גדלו הענבים.

SUPERIEUR - סדרת העילית המייצגת את פסגת ההישגים של יקבי ברקן. השותה מן היין יטעם סימפוניה שלמה של דקויות בטעם, בניחוח, בבישומת ובמבנה.


יינות סגל אחראים להכרה בחשיבותו של הגליל העליון כאזור גידול אידיאלי לגפנים. במהלך השנים זכו יינות היקב בפרסים חשובים בתחרויות בינלאומיות, ומיצבו עצמם כמובילים בתחום תעשיית היין בישראל

segal-wines

של סגל - ממותגי היין הנמכרים ביותר בישראל. נחשב, על אף גילו המתקדם, לחדשן גדול בתחום. יין במחיר חסר תקדים, מספק ומהנה ללגימה.

הסדרה האדומה - סדרת יינות מודרניים המדגישים את המאפיינים הזניים בגירסה שופעת טעמי פרי ממזריים, ומבליטים את הצד הרך והידידותי לחיך של כל זן.

בן עמי - סדרת יינות מודרניים המהווה מחווה ליין בן-עמי המיתולוגי של סגל שיוצר בשנות השבעים והשמונים.

מרום גליל - הסדרה חוגגת בעצם שמה את הקשר המיוחד והחלוצי בין יינות סגל לבין עידן הנטיעות המודרני של היקב בגליל העליון.

רכסים - יינות מכרמים יחידניים (single vineyards), החושפים את המבע המיוחד והחד-פעמי של זן ענבים נבחר בכרם מסוים.

לא מסונן - יין הדגל של סגל, בעל מעמד אגדי - פראי ועוצמתי, מעודן, אבל כוחני, מסוגנן וטבעי, שהפך ברבות השנים לדגם של יצירה מחוץ לקופסה.